Meie tehtud tööd räägivad iseenda eest.

Allpool leiad mõned näited meie loodud veebilahendustest.

Esiletõstud tööd

Oleme oma tehtud tööde üle uhked. Järgnevalt oleme välja toonud mõned näited.

Aputure

Aputure on 2005. aastal asutatud filmivaldkonna tootmisettevõte, mis tegeleb kõrgtasemel valgus-, heli- ja kaameralahenduste tootmisega. Aputurel on kontorid Ameerika Ühendriikides, Euroopas ja Hiinas.

Vaata lähemalt

Annetamistalgud

3. detsember on heade tegude päev, mil kümned vabaühendused üle Eesti võtavad ette erinevaid tegevusi, et koguda annetusi ühiskondlike probleemide lahendamiseks ning kutsuda inimesi üles endale olulist valdkonda toetama.

Vaata lähemalt

Hea Kodanik

Hea Kodanik on Vabaühenduste Liidu infovärav. Avalikes huvides tegutsevate vabaühenduste liit töötab selle nimel, et Eestis oleks tugev kodanikuühiskond, kus inimesed tahavad, saavad ja oskavad olla head, arukad ja aktiivsed kodanikud.

Vaata lähemalt

Toomas Soosaar Coaching

Toomas Soosaar on coach paljudele erinevate ettevõtete keskastme- ja tippjuhtidele. Coaching on inspireeriv ja loominguline protsess, mis toetab inimese arengut ja parandab tema sooritust ning tulemusi.

Vaata lähemalt

Lastelaagrid

Pivarootsi ja Remniku laagrites veedavad noored sõpradega huvitavalt aega, omandavad kasulikke kogemusi, saavad turgutavaid elamusi ja õpivad kindlasti midagi uut.

Vaata lähemalt

Noorteparlament

Noorteparlament on MTÜ Lastekaitse Liit ja Eesti Õpilasesinduste Liidu poolt ellu kutsutud projekt, mis on suunatud 13.-26. aastastele noortele.

Vaata lähemalt

Sul on meile üks projekt?