Meie tehtud tööd räägivad iseenda eest.

Allpool leiad mõned näited meie loodud veebilahendustest.

Esiletõstud tööd

Oleme oma tehtud tööde üle uhked. Järgnevalt oleme välja toonud mõned näited.

Foliowise

Ehitasime üles Foliowise portfelli jälgimise platvormi, mis võimaldab investoritel jälgida oma portfelli progressi ajas.

Vaata lähemalt

Deity

Arendasime Deityle uue WordPress kodulehe. Uus leht on moderne, interaktiivne, võimaldab Deityl oma tooteid paremini presenteerida, tagada parem klienditugi ning selgem kommunikatsioon.

Vaata lähemalt

Vabatahtlike Värav

Kujundasime ja arendasime uue Vabatahtlike Värava lehe WordPressi platvormile, kus organisatsioonidel on võimalik lisada vabatahtlike kuulutusi, hallata oma vabatahtlike andmebaasi ning külastajatel võimalik kandideerida vabatahtlikeks.

Vaata lähemalt

Ellujäämise Kunstide Dokprogramm

Kujundasime ja arendasime Ellujäämise Kunstide Dokprogrammile uue WordPressi kodulehe, kus on kuvatud programm, tulevased sündmused ja uudised.

Vaata lähemalt

Muhu Pagarid

Arendasime Muhu Pagaritele uue WordPressi kodulehe, mis võimaldab neil esile tuua oma loo, tootmise eripärad ning tootevaliku.

Vaata lähemalt

Aputure

Arendasime Aputurele uue kodulehe WordPress platvormile. Uus leht võimaldab Aputurel oma tooteid paremini presenteerida, tagada parem klienditugi ning selgem kommunikatsioon.

Vaata lähemalt

Annetamistalgud

3. detsember on heade tegude päev, mil kümned vabaühendused üle Eesti võtavad ette erinevaid tegevusi, et koguda annetusi ühiskondlike probleemide lahendamiseks ning kutsuda inimesi üles endale olulist valdkonda toetama.

Vaata lähemalt

Hea Kodanik

Hea Kodanik on Vabaühenduste Liidu infovärav. Avalikes huvides tegutsevate vabaühenduste liit töötab selle nimel, et Eestis oleks tugev kodanikuühiskond, kus inimesed tahavad, saavad ja oskavad olla head, arukad ja aktiivsed kodanikud.

Vaata lähemalt

Toomas Soosaar Coaching

Toomas Soosaar on coach paljudele erinevate ettevõtete keskastme- ja tippjuhtidele. Coaching on inspireeriv ja loominguline protsess, mis toetab inimese arengut ja parandab tema sooritust ning tulemusi.

Vaata lähemalt

Lastelaagrid

Pivarootsi ja Remniku laagrites veedavad noored sõpradega huvitavalt aega, omandavad kasulikke kogemusi, saavad turgutavaid elamusi ja õpivad kindlasti midagi uut.

Vaata lähemalt

Noorteparlament

Noorteparlament on MTÜ Lastekaitse Liit ja Eesti Õpilasesinduste Liidu poolt ellu kutsutud projekt, mis on suunatud 13.-26. aastastele noortele.

Vaata lähemalt

Sul on meile üks projekt?